Bizden Haberler

Referanslarımız

Firma Profili

MERKEZ KLİMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. geçmiş yıllardaki bilgi ve tecrübelerini birleştiren Murat MACUN (Mak. Müh.) ve Hasan USTA (Mak. Tek.) ortak girişimi ile 2000 yılında Y.Dudullu / ÜMRANİYE ‘de 200 m2’ lik kapalı bir alan üzerine kurulmuştur.

Firma, kurulduğu ilk yıllarda havalandırma ekipmanlarının imalat ve montaj işlerini yapmış, artan iş potansiyeli ve müşteri portföyü ile birlikte havalandırma cihazlarının imalatına ve ısıtma, soğutma, klima, tesisat işlerinin taahüt hizmetlerine başlamıştır.

Kalıcı olabilmenin en önemli şartının "koşulsuz müşteri memnuniyeti" olması gerektiği bilinci ile hizmet eden MERKEZ KLİMA SAN. TİC.LTD. ŞTİ. şu anda Y.Dudullu / ÜMRANİYE ‘de 1.000 m2’lik kapalı alan içerisinde üretimine devam etmektedir.

MERKEZ KLİMA SAN. TİC.LTD. ŞTİ. klima, soğutma ve havalandırma sektöründe tecrübeli mühendis ve proje kadrosu, deneyimli imalat ve montaj grubu ile yüksek kaliteyi ve iyi hizmeti mümkün olduğunca ucuza siz müşterilerinin hizmetine sunmayı ilke ve amaç edinmiştir. Bu ilke ve amaç doğrultusunda bir çok projeyi başarıyla tamamlayıp müşterilerine teslim etmiştir. Amacımız değişmemekle beraber hedeflerimiz büyümektedir. Bu anlayış ve çalışma doğrultusunda imalat ve uygulamalarımız bütün hızıyla devam etmektedir.

Vizyonumuz

Üretimini yaptığımız ürünlerde ve taahhüdünü üstlendiğimiz projelerde teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, uluslararası kalite standartlarında hizmet etmek ve AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek yüksek kalitede üretim ile dünya pazarına açılıp, yurtiçi ve yurtdışında kalitesi, hizmet anlayışı ile aranan bir marka olmaktır.

 

Misyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yüksek kalitede hizmet vererek fiyat ve kalite optimizasyonunu elde etmek için çevre, insan sağlığı ve sosyal değerlere zarar getirmeden üretim yapmaktır.